Historie žonglérských akcí z roku 2012

ULTIMATE JUGGLING BATTLE 2.


ULTIMATE JUGGLING BATTLE 2.

2012-09-08

Rád bych Vás všechny žongléry i nežongléry pozval na druhý ročník jedinečné žonglérské soutěže s názvem ULTIMATE JUGGLING BATTLE 2. Soutěží se s diaboly a míčky ve dvou věkových kategoriích. Každý žonglér má dva minutové vstupy a žongluje za doprovodu náhodně vybrané hudby. Po vstupech porota rozhodne na základě lepšího výkonu, originality a vnímání hudby, který z žonglérů postupuje dál. Pro vítěze jsou nachystané medaile a hodnotné ceny od žonglérského obchodu FIRELOVERS.COM! Na UJB2 čekejte víc aktivit než jen soutěž. Na programu je také workshop, menší soutěže, open stage, vystoupení, obchůdek FIRELOVERS.COM, křest nové žonglérské značky a mnoho dalšího!!! UJB je adrenalinová, jedinečná žonglérská soutěž, která je pro diváka velmi zajímavou podívanou a nikdo by si jí neměl nechat ujít. V ceně každé vstupenky je možnost vyhrát cenu na základě tipu favorita, kPlakát ke stažení na http://uloz.to/xtfXi8J/ultimate-juggling-battle-2-poster-rgb-jpg

Místo konání: Babická 139 (Dělnický dům), 664 84 Zastávka u Brna

Datum: 8.9.2012 od 13ti hod

Vstupné: 30 Kč (výherní lístek, workshop, vystoupení v ceně)

Startovné 40 Kč (za kategorii)

Pro více informací mě kontaktujte přes emai nebo na telefonní číslo 774 587 771.

Věřím, že si tuto jedinečnou žonglérskou akci nenecháte ujít a příjdete podpořit českou žonglérskou scénu.
Wonderland 2012


Wonderland 2012

2012-08-24

 

Tento víkend ( 24.8. - 26.8.2012 ) proběhne velice zajimává akce v Brništi u České lípy – Wonderland 2012. Tato akce volně navazuje na Wonderland stage, kterou jste měli možnost vidět loni na Freeze festu. Kromě bohatého hudebního programu zde bude velice dobře postaráno o žongléry všech kategorii.

V pátek v 23:30 proběhne volná fireshow na kapelu Atomic Gigolo. Zapojit se může kdokoliv z Vás. Na místě bude zajištěno dostatek paliva, aby jste se mohli do syta vyřádit s ohněma. Proto si nezapomeňte svoje ohnivé hračky :]

V sobotu přes den si pro Vás pražský obchod Firelovers.com připravil workshopy žonglování a jak je znám, bude o co stát. Jejich půjčovna nabízí nejen klasické hračky jako jsou míčky, kuželky, poi, tyče a joja, ale také netradiční balanční pomůcky, jednokolky a rolla bolla. Kromně workshopů přijdou Firelovers také se svým obchodem a jeho širokou nabídkou. Pokud by jste si rádi osahali něco z jejich nabídky neváhajte je kontakovat na jejich mailu, nebo telefonu a pokud to bude v jejich možnost, rádi to s sebou přibalí do kufru, aby jste si to mohli na Wonderlandu v klidu prohlédnout.

Celé žonglérské dění vyvrcholí v sobotu o půlnoci závěrečnou fireshow, o kterou se postará Vojta Stolbenko z Pyroterry a Honza s Tomášem z Tribofuego. 

 

Pokud nemáte na víkend program a rádi žonglujete, tak Wonderland 2012 je pro Vás ideální akce. 

 

  
Nový cirkus


Nový cirkus

2012-06-30

Během festivalu můžete vyrábět, trénovat, seznamovat se, učit se, a hlavně s ostatními sdílet radost z pohybu.

Festival je plný různých vystoupení profesionálů, kteří se zároveň věnují každému návštěvníkovi s výukou i s dotazy.

Vstup zdarma.

http://www.novy-cirkus.cz/

Účinkující:

30.6.
16:00 Workshopy školy hry
16:00-20:00 Djs school Dj Bica
18:00 Škopla ohně Pyroterra
20:00 Honza Weber: http://www.honzaweber.com/
20:30 Rendolf (magické kontaktní žonglování)
21:30 Firelovers http://www.firelovers.cz/

30.6.
12:00 Dílny a workshopy
13:00 Circle circus
14:30 Cirkus Levitare http://www.facebook.com/cirkus.levitare?ref=ts

http://www.novy-cirkus.cz  
Chrástecký den


Chrástecký den

2012-05-26

  
Žongl párty 2012


Žongl párty 2012

2012-05-19

Žongl párty na Vypichu navazuje na úspěšný minulý rok, stejně tak i letos na této velké žonglérské akci nebudeme chybět ani my.Je to akce pro děti a stejně tak setkání žonglérů. Malokde se sejde taková spousta zapálených žonglérů, obchůdků s volnočasovými hračkami. Půjčovnami jako právě tady.

Dům dětí a mládeže Praha 6 Vás zve na Festival žonglování a volnočasových aktivit. Celodenní festival (10-22h), je určený pro všechny, co mají rádi žonglování všeho druhu a zábavu spojenou s ním. Koná se u Dopravního hřiště na Vypichu v blízkosti obory Hvězda. Vstup je zdarma. Můžete žonglovat do sytosti s čímkoliv. K dispozici Vám bude půjčovna i prodejna. O pauze se můžete vyřádit např. na trampolíně, na skákacích botách, na airtracku, děti ve skákacím hradu a každý si může vyrobit vlastní žonglovátko. Pro nabrání sil zde bude čajovna a občerstvení. Také nebude chybět soutěž v YoYo, doprovodná vystoupení a Fireshow.

Další informace:

Turková Karolína

karolina.turkova@ddmp6.cz

737688102

Přidal: Tomáš
Fullmoon Fire 8.3.2012


Fullmoon Fire 8.3.2012

2012-03-08

Ve čtvrtek 8.3. ve 21:00 na louce v levo za Planetáriem.

Budete moci dorazit a zatočit s ohněm s dalšími nedočkavci.

Petrolej bude na místě pro všechny točiče a žongléry.

Datum: 8.3.2012

Čas: 21:00

Kde: Louka v levo za Planetáriem

Souřadnice: 50°6'17.367"N, 14°25'29.309"E

Co s sebou: Ohnivé hračky a dobrou náladu
Frisbeer Cup 2012


Frisbeer Cup 2012

2012-02-25

Další ročník Frisbeer Cupu se bude konat o víkendu 25. – 26. února 2012 a oproti minulému roku se přesune z Atletického areálu Slávie do nové velké tělocvičny Základní školy Petřiny JIH. Stejně jako v loňském roce proběhne soutěž open pairs a coop, tedy disciplíny, kdy dvou nebo tříčlenné týmy předvádějí během 3 – 5 minut co nejlepší sestavu triků. Jako obvykle na turnaj přijedou poměřit síly ti největší mistři freestyle frisbee. Celkem čekáme cca 50 hráčů z celé Evropy, ale i USA.

Nejlépe umístěné české týmy budou zároveň vyhlášeny mistry České republiky ve freestyle frisbee pro rok 2012.

Jako vždy se můžete těšit na pohodovou atmosféru, skvělou showexhibice freestylových sportů nebo workshopy freestyle frisbee. Pro všechny návštěvníky jsou připraveny soutěže o hromady cen. Čeká na vás studené pivo, teplé párky, kafe, chlebíčky, holky, kluci a všechno, co k našim akcím tradičně patří.

Chcete se naučit házet s létajícím talířem nebo rovnou zkusit efektní triky? Pak jsme tu pro vás. Přijďte na Frisbeer Cup a naši borci vám ukážou, jak na to. K dispozici bude také shop, kde si můžete rovnou koupit freestylové disky s originálním designem a další vychytávky pro freestyle.

Nedělní finále se koná od 13 do 16 hodin. VSTUP je samozřejmě VOLNÝ.

Abyste se naladili na tu správnou frisbee(r) vlnu, pusťte si parádní video z minulého ročníku!

  
Všežonglérský slet 2012


Všežonglérský slet 2012

2012-01-29

Další pokračování Všežonglérského sletu je tady!

Toto již třetí pokračování žonglérské sešlosti se bude opět konat v prostorách Sokola Žižkov. Celé schéma této akce zůstává nepozměněno. Akce začíná v neděli ve dvě hodiny odpoledne volným žonglováním. K dispozici Vám bude tělocvična s vysokými stropy. K žonglování nám budou hrát djs Bica, Ezop a Ichbin. Po tom, co se pořádně rozhýbeme a rozžonglujeme, přijde na řadu blok workshopů. Workshopy budou začínat v 16:00. Tentokrát pro Vás máme připravené tři workshopy. První z nich je od Kruhové paraboly. Jejich workshop se bude zabývat základy žonglování s míčky a kužely. Pokud se sejde zkušenější publikum, tak Vám kluci určitě rádi ukážou něco z tajů passingu či takeoutů. Druhý workshop povede devNull z pražské skupiny Firejokers. Jeho workshop bude o základech manipulace s buugeng a s-staffama. Pokud nedisponujete vlastními buugengy či s-staffy, tak nemusíte zoufat. Celý tento workshop totiž podporuje obchod Firelovers.com a na tento workshop s-staffy zapůjčí. Na místě bude k vidění více typů této vcelku nové hračky. Jak různá tréninková provedení tak i zápalné varianty. A aby toho nebylo málo, tak na této akci bude obchod Firelovers.com prodávat veškeré s-staffy za velice přijatelné ceny. Takže pokud jste někdy přemýšleli o nákupu této hračky, tak teď bude vhodná příležitost. Třetím workshopem Vás provede Cirkus TeTy. Na jejich workshopu si budete moci vyzkoušet jak se dělá závěsná akrobacie na šálách. TeTky Vám vysvětlí jak to celé chodí, nechají Vás si to vyzkoušet a předvedou Vám pár základních prvků.

Celý večer potom uzavřeme večerníma vystoupeníma. Ta začnou chvíli po osmé hodině. V těchto vystoupeních budete moci spatřit všechny workshopery jak Vám předvedou vše co jste se mohli v jejich workshopech naučit.První vystoupení budou mít na svědomí kluci z Kruhové praboly. Jejich vystoupení se jmenuje First step. Druhé vystoupení bude od devNulla - Black&White Buugeng Show. A poslední vystoupení bude od Cirkusu TeTy a jmenuje se TeTy v zápletu.

Po celou dobu konání akce bude na místě obchod Firelovers.com. Pokud se Vám líbí něco z jejich nabídky a chtěli by jste si to osahat, tak jim napište na mail shop@firelovers.com a oni to vezmou s sebou. Jinak v jejich výsadkovém obchůdku najdete průřez celým sortimentem.

Workshopy:

 

Všežonglérský slet. Video z akce:

http://www.facebook.com/shopfi…  

Přidal: Tomáš

No Comments Yet.

Leave a Reply

CzechEnglish