Historie žonglérských akcí z roku 2011

FIRE PARTY v P.M. Clubu


FIRE PARTY v P.M. Clubu

2012-01-13

13.1.2012 - FIRE PARTY v P.M. Clubu

Čeká Vás SUPER program: ► Exkluzivní vystoupení skupiny FIRELOVERS ► Barmanská FIRE SHOW ► Drink večera: hořící B52 za pouhých 35,- Kč ► Luxusní GO-GO TOPLESS tanečnice ► TOMBOLA ► DJ Pájis & Guest DJ s videodisco 80 - 90 let

  
Šermířský rockový ples


Šermířský rockový ples

2011-11-16

Zveme všechny šermující i širokou veřejnost na "poHalloweenskou" párty s kapelami...
FOUSATEJ HAT
MISTY WAYS
LED ZEPEELIN myst cover band
a se svojí UV a Light - show přispějí k zábave i Novus origo
kostýmovaní smějí vstoupit za pouhých 100,-
civilisti bez kostýmu 130,-
předprodej 100,- a rezervace na tel. 776 804 138 (Bagy)
720 228 461 (Jirka)
Soutěž o lístky na La putyka


Soutěž o lístky na La putyka

2011-10-20

Firelovers.com ve spolupráci se servrem eventim.cz pro Vás připravili soutěž o lístek na představení La Putyka v ceně 500 kč. Celá soutěž bude probíhat na facebook stránkách firmy firelovers.com – http://www.fa­cebook.com/shop­firelovers.
Vaším úkolem bude zveřejnit na naši zdi Vaši fotku z tohoto léta s žonglérskou tématikou. Může být z žonglérské akce, které jste se účastnili, stejně jako z fireshow, nebo jen Vaši momentku z tréninku.
Vítězem se stane ten jehož fotka bude nejlépe ohodnocená (like, komentáře, porotci). Soutěž začíná dnešním dnem a končit bude 20.10.2011

Všem přejeme hodně úspěchů!

Více informací týkající se vystoupení La Putyka 24. a 25.10 najdete zde ZDE

http://www.facebook.com/shopfi…  
Otevření nového obchodu


Otevření nového obchodu

2011-10-17

Firelovers otevírají nový obchod v Hloubětíně!!!

Jednou z událostí podzimu na fireshow a žonglovací scéně je otevření největšího kamenného obchodu se specializovaným zbožím v ČR. Na téměř 100 metrech nabízejí Firelovers sortiment bezkonkurenční jak šíří nabídky, tak i cenovou politikou.

Také patříte mezi obdivovatele všeho co se točí, vrtí, létá a třeba navíc ještě hoří? Pak by vás, pokud to ještě nevíte, mohlo zajímat co jsou poiky, sticky, frisbee, diabola, astrojax a spousta dalších vychytávek, se kterými se rozhodně nebudete nudit.

Tyhle specialitky, jejichž ovládání patří k stále populárnějším formám volnočasových aktivit dokazují, že hračky nemusí být pouze pro děti, a ty pro dospělé se neprodávají jen v erotic shopech. Stejně tak žonglování není výsadou cirkusového kýče, ale sportovní a relaxační činnost pro každého, kdo má zájem o rozvoj projevu a nabytí zajímavých dovedností.

Zájemce o netradiční formy zábavy potěší team Firelovers, kteří nezávislou uměleckou scénu podporují od roku 1999 a své zkušenosti se kromě produkce show a realizace speciální zakázkové výroby rozhodli zúročit i ve výstavbě obchodu, kde najdete pestrou nabídku tradičních i těch méně obvyklých pomůcek a hraček. O šířce nabídky se koneckonců můžete přesvědčit v katalogu webových stránek Firelovers.com.

Pro náročnější je k dispozici manufaktura, která je v našich podmínkách raritou a není divu, že schopností pánů z Firelovers využilo například i Národní divadlo. Budete-li mít zajímavý nápad - třeba na vlastní hořící propriety, není je pak problém realizovat v maximální profi kvalitě.

Firelovers chtějí podpořit všechny nové formy street artu a pomocí performancí a šíří svého záběru oslovit spektrum dalších kreativních lidí. Každý se může přidat a s relativně nízkými náklady si vybrat odvětví, v kterém si osvojí nové triky a techniky pro potěšení sebe i druhých. Na každém pak záleží, jestli si bude hrát s ohněm pro zábavu nebo ho fireshow pohltí a dojde až na profesionální úroveň. Navíc žonglovací míčky může prohánět tříletá slečna i stoletý motorkář. A jestli si v rámci odreagování v kanceláři pohraje topmanager s tyčemi nebo diabolem-proč ne.

Disciplíny, které můžete provozovat jsou bez omezení a ve Firelovers se můžete maximálně inspirovat. Nejde jen o prodejnu, ale o místo, kde se mohou setkávat lidé stejných zájmů, seznámit se, navázat kontakty a podpořit rozvíjející se scénu. Skvělá dostupnost shopu v pražském Hloubětíně je další plus a nezbývá, než se zajet podívat na vlastní oči a vybrat si svojí zábavu.

Nový obchod Firelovers najdete na adrese Kbelská 1-Praha 9. Nejlepší spoj je metrem B do stanice Hloubětín a nebo tramvají 3, 8 a 19. Podrobnosti najdete na www.firelovers.com.

K poslechu Vám zahrají djs Dys-X, Ich bin a Tuleň

http://www.facebook.com/event.…  
VIP GRAND OPENING ON


VIP GRAND OPENING ON

2011-10-06

Exklusivní 2 vystoupení předního českéh DJ Michaela Burina, a to 30.9. a 6.10. Pouze v ON clubu.

Mimo jiné fireshow skupiny Firelovers.

DJ Michael Burian patří beze sporu k nejznámějším umělcům současné moderní hudební scény. Po úspěšných vystoupeních na letních domácích i zahraničních festivalech a koncertech, se Michael vrací na pražskou hudební scénu. A vy máte příležitost jej slyšet 30.9.a 6.10. pouze v ON club.

Michaela Buriana doplní skvělý Chris Sadler, který působí na taneční scéně už od roku 1992. Za ta léta si Chris upevnil svou pozici nenahraditelné součásti české taneční scény, má pravidelně více než 100 bookingů ročně, na akcích s účastí až 30 000 lidí. Výsledky několika anket jsou důkazy o jeho popularitě: v roce 1999 Chris byl zvolen mezi 3 nejlepší DJs v zemi čtenáři časopisu Trip a na stránkách Techno.cz, v 2000 čtvrtý místo Czech Dance Music Awards a v 2003 druhý místo v anketa DJ Of The Year na stránkách Technisco.cz. Právě v Czech Dance Music Awards se Chris umístí každý rok v top 10 už od založení této anktey. Mezi výjimečné momenty v jeho kariéře patří hraní v mrakodrapu v Tokiu, na festivalu na pláži v Chorvatsku, na Mayday Polsko a třikrát na Creamfields ČR nebo s legendama jako jsou Basement Jaxx, Danny Rampling, Sasha nebo Chemical Brothers.

V Clubu se dále představí DJ MarcoS a Evson.

Kromě skvělé hudby se můžete těšit na :
- vystoupení taneční skupiny Yemi AD
- módní přehlídku pánského spodního prádla značky Diesel za účasti letošního vítěze charitativní soutěže Gayman 2011
- představení The Little Monsters, nebo-li duhových chlápků z letošního ročníku Prague Pride
- go-go tanečníky 🙂

VSTUP ZDARMA.
Open Air Festival


Open Air Festival

2011-08-11

Portál Fireshow.cz a obchod Firelovers.com pro Vás na Open Air Festivalu připravily žonglérský kout. Zde si budete moci vyzkoušet širokou škálu žonglérského vybavení. Připraveni jsme jak na úplné začátečníky, kterým rádi vysvětlíme jak začít, tak i na zkušené žongléry, kterým se pokusíme ukázat jak své dovednosti posunout dál. V půjčovně Vám budou k dispozici jak klasické žonglérské pomůcky, jako jsou míčky, kruhy a kužele, tak i další hračky, jako jsou poi (řetězy na točení), tyče, diabola a flowersticky. Pokud se Vám některá z hraček zalíbí natolik, že by jste si ji chtěli odnést domů, tak s tím nebude nejmenší problém, protože na místě budeme mít náš výsadkový stánek firelovers.com, kde si ji budete moci zakoupit.
Fire and Drums workshop


Fire and Drums workshop

2011-07-07

ŽONGLOVÁNÍ A TANEC S OHNĚM a HRA NA AFRICKÉ BUBNY

FIRE:
Cílem workshopu je zvládnout ovládání poi a tyče na úroveň, kdy získte svobodu pohybu s těmito nástroji.
Workshop je zaměřen na začínající i pokročilejší žongléry.

Co si odvezete?
Pochopení pohybu nástrojů i těla, důležité techniky, které vedou k dosažení svobodného pohybu s nástroji.
Probírané nástroje budou především tyče a poi, nástroje budou k zapůjčení pokud nemáte vlastní.

DRUMS:
Naučíte se správnému cítění rytmu a osvojíme si techniku hry na tradiční bubny západní Afriky Djembe i basové bubny Kencereni, Sangban a Doundounba. Vytvoříme kapelu a sestavíme kompletní skladbu. Hráči získají jistotu v rytmu a schopnost
orientace při vlastní tvorbě.
Bubny budou po domluvě k zapůjčení.
Datum: 7.-10.7. 2011

cena:   2600,-
v ceně:         20 hodin výuky, nocleh, plná penze, sauna
místo:  Hájenka - obec Bedrč u Benešova

lektoři:        Tomáš Kinzel (Firelovers)
               Tomáš Vrabec (Yaye Oye Africa)
kontakt:        kinzelt@gmail.com, 777 819647
podporuje:  E-shop Firelovers.com
Mistrovství ČR ve Fire performance


Mistrovství ČR ve Fire performance

2011-06-24

V rámci festivalu Polná v plamenech proběhne také Mistrovsví ČR ve Fire Performance.

Soutěžní discpilína:

performance (etuda, představení) s hořícími poi, nebo s hořící tyčí v maximální délce 3min. na vlastní (autorskou/neautorskou) hudbu

Soutěžní kategorie:

a) poi performance

b) staff performance

Datum konání: 24. 6. 2011 | 21.00 – 00.00

Místo konání: Polná (okr. Jihlava)

Pořadatel: Občanské sdružení AD INFINITUM

Zápisné: 50,-Kč

  
Žonglobalizace


Žonglobalizace

2011-06-18

Kdy: 18.6.2011

Místo: Park U Ježíška v Plzni ( Pařížská ulice )

V sobotu 18.6.2011  vás zveme na festival žonglování, hudby a tance. Na jednotlivých workshopech se budete moci naučit něco z širokého spektra žonglérského umění za pomoci zkušených žonglérů, kde vám také předvedou jak si po domácku vyrobit věci na žonglování. V dalších  uměleckých dílnách si pak můžete vyzkoušet bubnování na africké bubny a různé druhy tance. V odpoledních hodinách a večer pak lektoři workshopů předvedou své umění. Nakonec shlédnete ohnivé show skupin a závěrečné ohnivé překvapení.
Světový den žonglování Praha


Světový den žonglování Praha

2011-06-18

Přijdte oslavit světový den žonglování.

  
Den žonglování v Ostravě


Den žonglování v Ostravě

2011-06-18

Přijďte oslavit s celým světem den žonglování konečně i v Ostravě.

V pátek 17.6. proběhne úžasná ohnivá show skupiny Amanitas ve 21.30 (vstup zdarma)

V sobotu 18.6. začnou lítat nástroje vzduchem v 10hodin.

Příjemné prostředí ke vší spokojenosti zajistí festivalové městečko Letní Letné.
Pro žongléry bude k vypůjčení spoustu nástrojů.
Bude k vyzkoušení několik speciálních hraček, které na akci přiveze obchod Firelovers.com.

Na místě bude několik profesionálních žonglérů, kteří budou radit všem zájemcům.

Večer bude možnost navštívit několik představení:
19:00 Bilbo Compagnie a Circus Sacra, Clownerie na motivy cirkusové komedie „Rozbité talíre“
20:30 Anna Polívková a Jakub Baro „tanecní kus: Pan Padlý,... v doprovodu živé hudby“

http://www.facebook.com/pages/…  

Přidal: Tomáš
Ultimate Juggling Battle volume 1.


Ultimate Juggling Battle volume 1.

2011-06-18

Ultimate Juggling Battle volume 1. se koná 18. 6. 2011 od 13:00 v Rosicích u Brna v kulturním domě Cristal a jedná se o soutěž v žonglování 1 vs 1 (jeden na jednoho) ve dvou žonglérských kategoriích které se dělí na dvě věkové. Bude se žonglovat s míčky a diaboly ve věku do 11 a od 11 let.

Před battlem je volná hodina na trénování triků. Což znamená od 12:00 je trénink a od 13:00 do 15:00 je battle.

Pravidla battlu:
- Každý vstup trvá maximálně 1 minutu
- V kategorii není zakázáno mít více stejných žonglérských nástrojů
- Je zakázán fyzický kontakt
- Hodnotí se styl, obtížnost triků a zakomponování triků do hudby
- Soutěžící nesmí úmyslně ohrožovat žonglérskými pomůckami diváky, porotu,soupeře ani nikoho jiného
Každý battle má 2 vstupy kromě finále, to má 3 vstupy
Zákaz užívání omamných a návykových látek
Jsou zakázány ohnivé pomůcky

Hudbu bude mixovat DJ Jean.
Celý battle hodnotí porota která na konci každého souboje určí kdo postupuje do dalšího kola. V každém vstupu bude hrát hudba, do které je velice podstatné zakomponovat triky. Vítězové dostanou ceny, které sponzoruje pro tuto akci internetový obchod s žonglérskými pomůckami WWW.FIRELOVERS.COM (opravdu je na co se těšit a velice děkujeme obchodu WWW.FIRELOVERS.COM za spolupráci).

Celou tuto akci pořádá žonglérská skupina Ultimate Juggling Squad (pořádala minulý rok Den žonglování s Ultimate Juggling Squad vol. 2 a určitě o ní ještě uslyšíte)
společně s taneční akademií Mighty Shake která nám zajistila prostor pro konání akce, pomáhá s propagací a spoustou dalších věcí. Dokonce se ve stejný den kdy se pořádá soutěž proběhne v 21:30 TalentShow skupiny MS na kterou mají všichni účastníci battlu volný vstup (vstup je bez místenky ale za ten zážitek to stojí).

Přidal: Tomáš
Fire dance - Taneční workshop 2011


Fire dance - Taneční workshop 2011

2011-06-17

FireDance
/taneční workshop 2011/
Místo konání : statek Pěčín v Orlických horách
Termín: 17.7. - 24.7. 2011 /příjezd 17.7./
týden zakončíme vlastním představením /23.7. večer/, odjezd – 24.7.
Cena: 4.250,- výuka, ubytování+voda+elektřina, možnost využití kuchyně,ws žonglování a kontaktu,
možnost zvýhodněného zakoupení ohnivého náčiní na míru,možné odpolední drum sessions

intenzívní Fire Dance workshop :
tanec s ohněm

indické boj. umění banethi /techniky s tyčí/
kontaktní improvizace
taneční choreografie s tyčí
africký tanec
moderní tanec

Tanec je doprovázen živou hudbou (bicí nástroje a perkuse)
minimálně 5 hodin výuky denně
dopoledne – techniky + improvizace, výroba tyčí
večer: ohnivé performance

Vhodné pro tanečníky i zájemce z řad Fireshow performerů
Workshop je určen pro začátečníky a mírně až středně pokročilé.

s sebou: dřevěnou tyč velikosti „ke kořeni nosu“, případně kevlarovou tyč/máte-li/, hudební nástroj , chcete-li vlastní kevlar /bude možno i koupit na místě/

dále: spacák, šátek na hlavu, kostým na představení 23.7. - doporučuji černé kalhoty, pro dívky krátkou sukni či šátek přes kalhoty, uzavřené boty s tenkou neklouzavou podrážkou...
Pokud si budete chtít zakoupit tyče případně jiné ohnivé náčiní předem, doporučuji navštívit obchod:
http://www.firelovers.com/
http://www.facebook.com/pages/Fireloverscom-Obchod-pro-%C5%BEongl%C3%A9ry/113758092019764
Na místě bude možnost vyzkoušet všechny ohnivé hračky z tohoto obchodu. Pro účastníky workshopu máme navíc dohodnuté slevy na veškeré zboží.

Navigaci pošlu přihlášeným účastníkům e-mailem.

Kontakt (info a přihlášky): Tereza Kerle, Tomáš Kerle

728 521 863

Z důvodu omezené kapacity taneční dílny je nutné rezervovat svou účast předem.

Zálohu 1000,- posílejte na 158900076/0600 nejpozději do 20.6.2011, do zprávy pro příjemce napište FireDance a své jméno. Po zaslání zálohy budete registrován/a/, jako účastník.

STORNO POPLATKY:
0% výměna náhradníkem
déle než 7 dní před zahájením workshopu 500,-
méně než 7 dní – 70% zálohy

O lektorce:

od roku 2003 vystupuje s ohnivě-taneční skupinou PaLiTchi
Od roku 2004 se plně věnuje uměleckým činnostem /tanec , hudba, bojová umění/, se kterými vystupuje vrámci různých projektů převážně v České Republice, ale i v zahraničí.

V letech 2006-2009 taneční hodiny v rámci studia KATaP na pražské HAMU pod vedením Moniky Rebcové.
2007-2008 vytvořila taneční choreografii pro projekt /muzikál/ “Antigona”

Krom tance s ohněm se věnuje též modernímu a africkému tanci(Issa Cissoko, Marjama Jakité), kontaktnímu tanci/Javier Cura, Monika Rebcová/, tanci Butó /Ken Mai/ a balijskému tanci pod vedením Ibu Partini.

Je součástí skupiny Marimba Mama /zpěv, tanec, djembe, perkuse, marimba/, kterou spoluzaložila v roce 2008.
V rámci školy Afrobeatz vyučuje hru na africké bubny.

Hudebně taneční stáže: Guinea 2009, Mali 2010/2011

Mezi její učitele patří :
Murari /India – technika Banethi – stáže Indie 2002 a 2004/
členové souboru Les Ballets Africains: Mohamed Cissé, Manana Cissé ,
dcera Koungbany Kondeho - Tiguidanke Conde /stáž Guinée Conakry 2009/

dále: Monika Rebcová, Martha Moore /USA/, Ken Mai /JAP/, Lamin Guyée, Javier Cura, Issa Cissokko, Marjama Jakité,
Pape Ibrahia N´Diaye „Kaolack“ , Michel Kouakou, Natasha Noack, Anette Hoffman, Nizoucha, a další

„Představte si tanečníka, který dlouhým studiem, modlitbami a inspirací
dosáhne toho stupně, kdy jeho tělo není než světelným projevem jeho duše,
a tato naslouchající duše proniká vlnami božské hudby tělo,
jež se pohybuje podle vůle této hudby.
Tento tanec bude poselstvím z jiného světa.

http://www.firelovers.com  
Den žonglování v Brně


Den žonglování v Brně

2011-06-12

Dne 12. června 2011 od 14.00 do 22.00 se na terase Střediska volného času Lužánky v Brně uskuteční jubilejní desátý ročník „Dne žonglování v Brně“, který předchází oficiální svátek všech žonglérů, mezinárodní asociací žonglérů stanovený letos na 16. června.

„Vstup je volný a zdarma budou k zapůjčení také základní žonglovací pomůcky. Návštěvníci si budou moci v rámci dílen pod odborným vedením vyrobit a odnést žonglovací míčky. K volnému žonglování budou hrát mladí brněnští DJ´s, žonglovat se bude tradičně bez alkoholu. Návštěvníky čeká také několik žonglérských soutěží a her“. řekl Konrad Heczko za pořadatele.

Akce není určena jen profesionálním artistům, ale také široké veřejnosti, která se o žonglování jen zajímá nebo si chce tuto dovednost vyzkoušet. „Úplné začátky se třemi míčky se dají naučit za pár hodin, ale žádný přesný termín neexistuje. Někdo se s tím moří týdny, někomu to jde hned“, řekl žonglér Petr Čechovský.

„Den žonglování v Brně“ tradičně korunuje tzv. „fire jam session“ – tedy obří ohňová show za účasti několika žonglérských skupin i jednotlivců. Začíná ve 21.30.

  
Sraz fireshow a bubnů


Sraz fireshow a bubnů

2011-06-01

Další sraz, který buďtež srdečně zváni všichni - jak žongléři, bubeníci, amatéři, kteří nejsou si jisti a chtějí si žonglování s ohňem vyzkoušet, jakož i pozorovatelé, kteří na uklidňující ohnivé kruhy svůj zrak spočinout nechají.
Žongl párty


Žongl párty

2011-05-28

Můžete žonglovat do sytosti s čímkoliv! K dispozici Vám bude půjčovna a prodejna. O pauze se můžete vyřádit na trampolíně nebo na jednokolce, děti ve skákacím hradu a každý si může vyrobit vlastní žonglovátko. Také pro vášnivce nebudou chybět workshopy, soutěže v YoYo a Led/Fireshow. Na své si přijdou úplně všichni..

Další informace k akci

Vypich u Dopravního hřiště – vstup zdarma.

Celodenní volné žonglování, k dispozici i konzultace lektorů

DJ GRIMA, DJ ICHBIN a DJ BICA 13–22h

Workshopy 14–16h lektoři poradí jak začátečníkům, tak pokročilým

14,00 Roury, 14,30 YoYo, 15,00 Míčky, 15,30 Diabolo

Soutěž v yoyo

_16h TRICK LADDER (povinné triky). Registrace na místě od 13h u infostánku.

_18h Freestyl (1 min.). Registrace na místě od 13h u infostánku + odevzdat hudbu.

Rozhodčí: Petr Hammer, Adam Hříbal, Jan Novotný, Zdeněk Hýbl + Robert Kučera (Sleeperz, semifinále ČSMT), Petr Kavka (mistr Evropy 2010 v 5A), Tomáš Bubák (mistr Evropy 2011) a Vashek Kroutil (mistr Evropy 2010)

Odpočívací zóna

Místo kam si můžete jít sednout a klábosit

OBČERSTVENÍ

Restaurace Sokol

Dílna

Vlastní výroba žonglovátek (vstup 30Kč)

Půjčovna

Diabolo, kruhy, kuželky, míčky, talíře, roury, astrojax, flowerstick, kontaktkoule, tyče, poi, vlajky, yoyo, obruče, stuhy, frisbee…

Prodejna žonglovátek

Firelovers jak už název napovídá začali hlavně na vybavení pro fireshow. V dnešní době nabízejí ucelenou kolekci žonglérského vybavení od kevlaru, přes poiky, tyče, míčky, kruhy, kuželky, diabola, flowersticky až po netradiční žonglérské vybavení tipu astrojax yoyo atp. Kromě obchodu mají i půjčovnu žonglérského vybavení a dělají workshopy. Více o jejich nabídce najdete na jejich webu: http://www.firelovers.com/

Hřiště pro předškolní děti

Atrakce

Slackline, skákací boty, xlider, jednokolky, snakeboard, frisbee park, skákací hrad, trampolína, lanová pyramida, 3m lezecká stěna…

Večerní vystoupení 20h

Fire Jokers – Skupina profesionálních performerů zaměřujících se nejen na fireshow,ale i UVshow, workshopy a žonglérsko-akrobatické hrátky. Členové jsou zkušenými vystupujícími s dlouho letou praxí z různých uskupení a projektů, kteří se stále snaží zdokonalovat své dovednosti. Kromě žonglování je jejich další velikou zálibou pohyb v různých formách, a tak svá vystoupení obohacují o prvky tance, akrobacie a capoeiry.

Frisbee Exhibice
Ulitafest 2011


Ulitafest 2011

2011-05-28

Žižkovská zahradní slavnost, jejímž hlavním hostem je kapela Sto zvířat, se koná v sobotu 28. května 2011 od 14 do 20 hodin v zahradě ULITY - Domu dětí a mládeže Praha 3. Chystá se bezstarostné odpoledne pod širým nebem, s pestrým programem, občerstvením a tvořivými dílnami.

Ulitafest je festivalem volného času, určený bez rozdílu věku všem, kdo si chtějí odpočinout a nasbírat inspiraci.

Program:

STO ZVÍŘAT

Jet8

taneční a divadelní vystoupení,

bike trial

ohnivá show

provazochodci

žonglérské dílny http://www.firelovers.com

dílny výtvarné a pohybové

keramická pec na dřevo

tiskařský lis

recyklační návrhářská dílna

extravagantní módní přehlídka

lázeň ze skartovaných papírů

fotbálek

pro děti atrakce, soutěže a hry

informace o možnostech využití volného času v příštím školním roce

tradiční i netradiční občerstvení,

vstupné 70,- Kč

rodinné 120,- Kč (pro 3 osoby, min. 1 dítě)

dětské 50,- Kč
Prague Flair Open 2011


Prague Flair Open 2011

2011-05-26

World Bartending Battle 

8 czech vs. 8 world bartenders!

Pyramida ve které se utkají nejlepší barmani z ČR a Slovenska, proti světové špičce.

V porotě zasednou naše i zahraniční barmanské celebrity: 

Mike Breuker (NL), Jay du Toit (UK), Martin Baťha, Pavel Šíma a další

Poprvé v Čechách zažijete světový barmanský battle! 

Red Bull vám speciálně na tuhle akci, připravil originální Formule 1 Pit Stop trenažér.

Zástupci 16ti pražských barů, budou ve dvojicích soutěžit o nejrychlejší čas!

Vyzkoušet si to však může každý a to o velmi zajímavé ceny od našich partnerů.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Na hlavním pódiu se můžete těšit na živé vystoupení projektu FEEL THE BEAT, který tvoří DJ ROCKSTAR a bubeník OLIVER BEATMAN. Společně se během večera představí hned ve třech setech - hiphop, house a progresive! Podporou jim budou Djane LuMichelle a Andy Road.

Red Bull Car stage plná známých deejayů, vás potěší při venkovní Train & VJ show ☼
Poi srazy v Plzni


Poi srazy v Plzni

2011-05-21

K pravidelným točařským srazům v různých městech se snaží lidé z The flow zapojit i Plzeň.
Tak uakžte točaři z Plzně že si zasloužíte titul město kultury:).

Nápad pravidelných "poi" srazů v Plzni je tu již nějakou dobu, ovšem stále nebylo příliš času jej realizovat. Věci se však daly konečně do pohybu a proto bychom je rádi zorganizovali. Počasí se již umoudřilo a venku začalo být skutečně hezky. Proč být tedy zavřený doma a nezajít si ven trochu se protáhnout s vašimi poi, případně i jiným náčiním a něco se přiučit. Neradi bychom srazy nazývali "workshop" a když už ano, tak pak "kolaborativní workshop" pod heslem "přijďte, něco se naučte a něco naučte ty druhé". Každý z nás totiž něco umí, je v něčem lepší než ty ostatní a proto dokáže snadno pomoci a vést druhé tou správnou cestou.

Lightflower
Kdy, kde, ... ?

A co můžete čekat od nás? Spoustu rad hlavně do začátků, praktické ukázky, informace o náčiní a vybavení, základy pohybu s poi, průpravné cviky ke složitějším trikům, úvod k točení s ohněm a další. Pokud se chystáte s poi točit, nebo jste právě začali, pak věříme, že vám takové srazy budou výraznou pomocí.

Jako vhodné místo se jeví Borský park, který je dostatečně velký na to, aby se tam mohla sejít i větší skupina lidí. Plzeňáci jej všichni dobře znají a také vědí, kde je. Proto jej nikdo nemusí složitě hledat. Doveze vás tam tramvaj č. 4, ale také autobus č. 21, 24, 26, 30, ... O spoje tedy rozhodně také není nouze a park je dosažitelný pomocí MHD z celé Plzně.

Snad poslední důležitou informací je kdy. Den a čas bude zvolen podle toho, kdy budou mít zájemci volno. Bohužel to kvůli pracovnímu vytížení nepůjde dříve, než v 18:00 a pouze v pracovních dnech (kromě pátku).

A pokud by vás napadla ještě otázka financí, pak vězte, že srazy jsou prostě zadarmo. Děláme to pro zábavu a i pro nás je to jistá forma tréninku. Budeme rádi, když přijdete, a když také naučíte něco nás! Vše co s sebou potřebujete jsou vaše poi.
Kde se mohu přihlásit?

Vaši přihlášku nám, prosím, pošlete na e-mail flow@theflow.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a uveďte následující informace:

* do pole Předmět napište "Přihláška na sraz The Flow", abychom e-mail mohli identifikovat
* do těla e-mailu napište:
o jméno a příjmení
o aktuální kontakt (stačí samozřejmě mail, ze kterého přihlášku pošlete)
o den (dny) v týdnu a čas(y), kdy by se vám hodilo chodit (s ohledem na výše uvedené omezení)
o úroveň pokročilosti (začátečník, středně pokročilý, pokročilý)

Na přihlášku vám okamžitě odpovíme, abyste byli informováni o tom, že s vámi počítáme. Na konci dubna bychom se zájemcům ozvali znovu s tím, ve které dny v týdnu a přesný čas srazy budou (a zda vůbec, pokud se ozve málo zájemců). Vybereme samozřejmě takový časový úsek, který se bude hodit většině z vás. Přihlášky nejsou nijak časově omezeny. Pokud nám napíšete déle, než na konci dubna, nic se neděje.
Závěrem

A co říci na konec? Snad jen to, že budeme potěšeni, pokud se přihlásí dostatek zájemců, abychom pravidelné srazy konečně mohli rozjet a také to, že vás moc rádi uvidíme. Nebojte se tedy ozvat, už se na vás těšíme:-)

Přidal: Tomáš
Sraz žonglérů a bubeníků


Sraz žonglérů a bubeníků

2011-05-18

Sraz žonglérů ohnivých i neohnivých.

  
BUBENICKÝ WORKSHOP


BUBENICKÝ WORKSHOP

2011-05-07

BUBENICKÝ WORKSHOP - Bedrč (Benešov)

Víkendový workshop hry na západoafrické bubny djembe a basové bubny kencereni, sangban a doundounba.

Kurz není pro určen pro úplné začátečníky, je nutná alespoň nějaká zkušenost s hraním na djembe a povědomím, co jsou to basové bubny.

Zbytek už jen pohoda, muzicírování a satisfakce z vynaloženého úsilí, k čemuž nám dopomůže i saunička, krbík, oheň a točené pivečko na hájence v lesíku. 🙂

Čísla naleznete na plakátku výše!

Výuku vede Tomáš Vrabec z Hradce Králové, kontakt: 604 586 997, ptaak@email.cz
Víkendový workshop afrických rytmů


Víkendový workshop afrických rytmů

2011-04-30

Afrobeatz – intenzivní dvoudenní workshop hry na africké bubny (Djembe, Doundoun, Sangban, Kencereni) pro začátečníky a mírně pokročilé

Tento hudební workshop je určen všem, kteří mají zájem objevit či prohloubit svůj rytmický a obecně muzikální potenciál. Hudba zde představuje jazyk – jedná se o jedinečný prostředek komunikace, která vyvstává ze živoucí interakce mezi jednotlivými hráči.  V průběhu workshopu se zprvu zaměříme na provázanost tělesného pohybu a rytmu, pochopení různých rytmických forem pomocí vokalizace a samozřejmě také na základy techniky hry na djembe a basové bubny. Samotné jádro rytmické dílny bude spočívat ve výuce některého z tradičních rytmů, na kterém si ukážeme typické hudební principy, které se nacházejí uvnitř západoafrické tradice.

Rytmickou dílnu povedou Tereza Kerle (Marimba Mama, ex-Posmrtné zkušenosti) a Tomáš Kerle (Marimba Mama, Pararingapatam) - dva hudebníci s bohatými zkušenostmi, kteří se věnují hře na rozmanité rytmické nástroje (djembe, basové bubny, bicí, marimby, balafony atd.). Díky této své životní zálibě se již několikrát vypravili do rozmanitých zemí jako je Západní Afrika, Indonésie či Indie, aby načerpali bezprostřední inspiraci pro svou hudební tvorbu. Mezi jejich učitele patří např. Drissa Koné (Mali), Sega Cissé (Mali), Koungbana Kondé (Guinea-Conakry), Janos Crecelius (Německo) a Ephraim Goldin (Kanada). Oba se věnují výuce hry na africké bubny v rámci pravidelných rytmicko-pohybových workshopů.

Doba konání: sobota 14-17 hod.,  neděle 11-14 hod.

Pro koho: pro začátečníky i mírně pokročilé

Cena: celý workshop 600 Kč (1 den 350 Kč) + 50 Kč půjčení djembe

Kontakt: přihlášky posílejte smskou na tel: 724 271 277 nebo mailem na: afrobeatz@seznam.cz

Přidal: Afrobeatz
Fireshow Meeting


Fireshow Meeting

2011-04-20

Sraz fireshow 20.4. ve Stromovce.
Od 20hod.

Pro návštěvníky srazu bude možnost zakoupit namístě některé zboží z obchodu Firelovers.com


View Larger Map

  
Konkurz do Laputyky


Konkurz do Laputyky

2011-04-09

Laputyka pořádá tento týden konkurz pro profesionální herce žongléry a akrobaty.
9-10.4.2011
V Praze v La fabrice.

Konkurz je pro 2 nové projekty Laputyky.
Které budou probíhat v roce 2012
První letošní sraz


První letošní sraz

2011-04-06

Po dlouhém odloučení venkovních fajrovaček je tady opět středeční sraz.

Kde: na Parukářce
Kdy: ve 20 hod.

Mapa

View Larger Map

  
Workshop Oheň a pohyb 2010


Workshop Oheň a pohyb 2010

2011-03-24

Info k dílně:

Protože se dílna koná pod hlavičkou Domu dětí a mládeže, je potřeba vyřešit i nějaké oficiality. A taky se konečně dozvíte, kolik to bude stát 🙂

Oheň a pohyb – jaro 2011
Doprava: vlastní - prosím dorazte na Tokániště u Rapšachu (48°52'43.349"N, 14°58'0.393"E)
24. 3. 2011 mezi 18 – 22
- pokud dorazíte někam poblíž, dejte vědět, zkusíme vás nabrat
Ubytování: v budově na postelích (místní lůžkoviny či vlastní spacáky)
Strava: 24. 3. (dobře mazaná večeře do pozdních nočních hodin)
25. 3. (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)
26. 3. (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)
27. 3. (snídaně, oběd, svačina na cestu)
Program: 9 – 12 dopolední dílna
14 – 18 odpolední dílna (se svačinou)
19:30 - … večerní dílna
Přesný program dílen bude upřesněn až přímo na akci, podle zájmu a toho, co budete chtít vyzkoušet a na čem pracovat. Předběžné možnosti: žonglování s míčky, kužely, swingování, poi, tyč – 2 tyče, vějíře (ohňové i hedvábné), kahánky, akrobacie – párová akrobacie – pyramidy, tanec skoro všeho druhu, šerm a pochopitelně aplikace (modří již vědí).
Co s sebou: žonglátka všeho druhu (kdo nemá, budou k zapůjčení)
hudební nástroje všeho druhu
přezůvky do budovy, věci na cvičení, vhodné oblečení dle aktuálního počasí (vůkol
je hluboký les)
Cena: 1050,-
-----------------------------------------------------------------
Přihláška Oheň a pohyb 2010
Závazně se přihlašuji na zimní dílnu Oheň a pohyb 24. –27. 3. 2011.
Jméno a příjmení:……………………………………………………………………………………….
Rodné číslo:…………………………………………………
Adresa:…………………………………………………………………………………………………...
Telefon: ……………………………………………………
Email:………………………………………………………
Cena: 1050,- uhradím hotově na DDM, Růžová 10 převodem na účet
Doprava: přijedu v…………………… na Tokániště jinam …………………………….
Podpis (u účastníků mladších 18 let podpis zák. zástupce)
………………………………………….

Přidal: Tomáš
Žonglérská laboratoř


Žonglérská laboratoř

2011-02-18

Akce žonglérských laboratoří.

No Comments Yet.

Leave a Reply

CzechEnglish