Penspinning

Penspinning (zkratka PS) je forma kontaktního žonglování používající malé psací potřeby, jako propisovačka a tužka, k oslňování publika svými naučenými triky.
Penspinning jste mohli vidět v televizi ve scénách kde se hrdina programátor snaží najít kód na záchranu světa a přitom si v jedné ruce hraje s propiskou. Na youtube je hodně videí týpků který si hrajou s tužkou a natáčej to webovou kamerou, občas narazíte na opravdu pěkný videa. Pokud si rádi s něčím hrajete v ruce , koušete si nehty nebo myslíte že je to přece jednoduché tak to vyzkoušejte. Trikům penspinningu se říká pentrix často se tak říká i téhle disciplíně.Sám nevím jak je to správně.

Penspinning
Na výuku penspiningu je super program vyzkoušejte ho.
Potom co jsem poprvé zvládl tenhle trik začal jsem mně penspinnig bavit. Teď když náhodou chytnu propisku na konci tak už si jí neposunu jako dřív, ale obhodím si jí.

Jakou propisku použít? Je to v celku jedno, ale je jasný že to jde s některou líp a s jinou hůř.
Nevhodná je klasická dřevěná tužka, je moc lehká. Čína je zase moc krátká. Obecně platí že by měla být delší těžší bez zbytečných rozšíření a okrasných doplňků. Já používám versatilku.A obyčejnou reklamní propisku.
Na domovské stránce http://www.pentrix.com najdete spousto triků a videí.

Zobrazit program v plné velikosti


Domovská stránka tohoto umění
Pentrix.com

No Comments Yet.

Leave a Reply

CzechEnglish